Jak je na tom umělá inteligence v roce 2019? Dozvíme se v Praze

Pozvánka na klíčovou konferenci HPE v roce 2019

Trendy

Velká (a ještě větší) data, supervýkonné počítače, umělá inteligence, chytrá domácnost i chytrá auta všude kolem nás. To je svět, ve kterém chtě nechtě prožijeme podstatnou část našich životů. Čím dál více rutinních činností předáváme do rukou digitálních technologií, které před námi otevírají dosud netušené obzory, s nimiž si mnohdy ani nevíme rady. Od nás, lidí, pak vyžadují kreativitu a schopnost přizpůsobovat se neustálé změně. Budeme toho schopni?

A čím rychleji se tento svět řítí kolem nás, tím smysluplnější je se alespoň na chvíli zastavit a zjistit, jak jsou na tom technologie právě v tuto chvíli. Co skutečně umí a co je médii přifouknutá bublina? Co přinese příchod umělé inteligence a kde je už skutečně nasazena? Kdy supervýkonné výpočetní stroje přinesou slíbený skokový růst ve vědeckém poznání? Kde pomáhají byznysu a kde by měl byznys pomáhat v boji s globálními výzvami?

To jsou jen některé z mnoha otázek, které určitě zazní na konferenci HPE Discover More. Tuto akci společnost Hewlett Packard Enterprise pořádá v řadě metropolí po celém světě. A 17. října 2019 bude tuto unikátní a nejvýznamnější technologickou konferenci tohoto roku hostit i Praha, v prostorách Cubex Centra.

 

Spojnice mezi světem velkého byznysu, trendů a technologií

Představí se tu svět laboratoří HPE, ve kterém se vyrábějí nejpokročilejší servery a úložiště současnosti, vyvíjejí se nejrychlejší superpočítače a vznikají revoluční koncepty, jenž proměňují tradiční IT architekturu. Bude se debatovat o tom, jak technologie využívají vědecké instituce, mezinárodní korporace i menší firmy.

Bude to den, kdy se budou s největší pravděpodobností bořit mnohá očekávání a zažité stereotypy. Den plný informací o tom, co skutečně čekat v příštích letech. Ostatně, jména hostů zavazují. Diskutovat o výzvách blízké budoucnosti bude například Jan Zadák – dnes vizionář a investor, v minulosti nejvýše postavený Čech v hierarchii globální IT společnosti. Nesporným tahákem bude Kirk Bresniker, šéfarchitekt vývojových laboratoří HPE, který při příležitosti HPE Discover More přiletí do Prahy. Sekundovat jim bude nestor české IT branže Jan Kameníček, který vede tuzemskou pobočku společnosti.

17. října – to je datum, které si zaslouží poznamenat velkým písmem do kalendáře. Zvlášť, když unikátní koncept setkání v rámci HPE Discover More hostí Praha vůbec poprvé. Samotná událost je primárně pro zvané zákazníky a partnery společnosti, nicméně v případě vážného zájmu máte možnost se zaregistrovat i Vy! Kapacita je však omezená a proto pokud se na vás nedostane, sledujte ENTERS, kde Vám zprostředkujeme to nejdůležitější z letošního programu.


Sledujte nás

Stojí za přečtení

banner