DNS HPE Demo Lab – poznejte možnosti hardwaru HPE

Otestujte si konfiguraci vlastního datového centra v HPE Demo Lab od DNS

DNS představuje unikátní hardwarové prostředí, ve kterém mohou firmy testovat různé konfigurace zařízení od Hewlett Packard Enterprise. Takzvaný HPE Demo Lab stojí na nejmodernějším hardwaru včetně serverů Proliant DL a diskových polí Alletra 6000. Zástupci firem si v tomto prostředí mohou testovat různé varianty infrastruktury, kterými by vybavili svá datacentra. HPE Demo Lab v tomto článku představí Ivan Málek a Michael Jirák, kteří se v DNS specializují na ukládání a zálohu dat, oblast serverových technologií a virtualizace.

Co přesně je DNS HPE Demo Lab a proč do něj HPE investovalo?

DNS HPE Demo Lab je prostředí, které využívá produkty společnosti Hewlett Packard Enterprise, konkrétně servery Proliant DL a diskové pole Alletra 6000. Testovací prostředí je sestaveno z nejmodernějšího hardwaru, aby bylo možné prezentovat nejnovější technologie a produkty HPE. Konfigurace hardwaru nám umožňuje flexibilně demonstrovat rozdílná řešení (HCI, sdílená storage pomocí iSCSI nebo FC). Jedním z důvodů, proč se společnost DNS rozhodla do tohoto prostředí investovat, je možnost ukázat svým zákazníkům, jaké možnosti jim může nabídnout moderní infrastruktura HPE. Proto jsme připravili různé scénáře, které tyto výhody ukazují. Zákazníkům tak můžeme prezentovat, jakým způsobem mohou využít tyto technologie pro své konkrétní potřeby a jak by se tato infrastruktura mohla přizpůsobit jejich stávajícímu IT prostředí.

Pro koho je DNS HPE Demo Lab určen?

DNS HPE Demo Lab je přínosný pro zákazníky, kteří zvažují výběr nebo implementaci technického řešení na moderních technologiích v oblasti IT infrastruktury. Konkrétně by se o něj měli zajímat zákazníci, kteří hledají řešení pro ukládání a zálohování dat, virtualizaci nebo cloud computing. DNS HPE Demo Lab poskytuje unikátní možnost vidět tyto technologie naživo, což jim umožní lépe porozumět konkrétním technologiím, ale také si je „osahat“ a vidět, jak by mohly být implementovány do jejich stávajícího IT prostředí a jak by mohly řešit jejich specifické problémy. Zákazníci tak získají lepší představu, jak by mohly vypadat nové technologie, které můžou nahradit jejich stávající infrastrukturu.

Můžete popsat, jaká řešení můžete díky DNS HPE Demo Labu představit a jak vůbec fungují?

V DNS HPE Demo Labu máme připravené scénáře, které ilustrují, jak mohou být tyto produkty a řešení využity v praxi. V současné chvíli můžeme ukázat několik HCI řešení. Konkrétně Alletra dHCI, VMware VSAN, StorMagic SvSan a také Microsoft Hyper-V + S2D (popřípadě Azure Stack HCI). Dále virtualizační řešení založené na sdíleném all-flash poli HPE Alletra 6000 připojeném přes FC SAN nebo iSCSI SAN. Pro každou platformu ukážeme nástroje pro správu softwarové i hardwarové vrstvy. A to včetně nových cloud based nástrojů jako DSCC a COM z portálu HPE GreenLake. V oblasti zálohování a ochrany proti ransomwaru máme připravené řešení od Veeamu, Commvaultu a HPE. DNS HPE Demo Lab umožňuje také testování a ověřování konkrétních vlastností, což může být velmi užitečné pro naše partnery a zákazníky. Mohou zde například testovat výkonnost diskových polí, aplikací nebo virtualizovaných prostředí, a získat tak důležité informace pro své finální rozhodnutí.

Co byste uvedli jako nejdůležitější přednosti DNS HPE Demo Labu?

Jednou z nejdůležitějších předností DNS HPE Demo Labu je možnost předvést zákazníkům řešení v reálném prostředí a na konkrétních produktech. Díky tomu si mohou zákazníci udělat mnohem lepší představu, jak by dané řešení mohlo vypadat v jejich prostředí a jak by mohlo fungovat v praxi. Infrastruktura je postavena tak, aby ji bylo možné jednoduše přizpůsobit a díky tomu předvést široké spektrum řešení, ať už se jedná o virtualizaci, ukládání dat nebo zálohování. Největší přidaná hodnotu DNS HPE Demo Labu je možnost ukázat zákazníkům, jak mohou být jednotlivé produkty a řešení integrovány do stávajícího či nového prostředí zákazníka a jakým způsobem mohou navzájem spolupracovat.


Sledujte nás

Stojí za přečtení

banner